2015 m. kovo 24 d., antradienis

Harlan Coben ILGIUOSI TAVĘS

Leidėjas: Jotema
Metai: 2015
Puslapiai: 400
Knyga nuosava.
Pažintis: 9 skaityta autoriaus knyga.

Aš vertinu: 3/5

Įspūdžiai...

Kažkada H. Coben labai patiko, skaičiau viską, ką išleidžia. Debiutavo neblogais detektyvais (tik tiek siužeto ir pamenu:), bet vėliau jie pradėjo panėšėti sulig kiekviena nauja knyga. Ir, toli gražu, neprilygo pirmiesiems. Todėl knygyne prie H.C. jau nesustodavau.
Šis romanas po ilgų H.C. neskaitadienių suėjo visai neblogai. Yra ir meilės istorija, neišaiškinta žmogžudystė, dingę žmonės. Nors labiau pavadinčiau ne detektyvu, o detektyviniu laisvalaikio skaitiniu. Knygų klubas pristato knygą  įtempto siužeto literatūros skiltyje.

Anotacija:

Vieno populiariausių New York Times rašytojų Harlano Cobeno naujas trileris pasakoja apie praeities metamus šešėlius ir melo tinklą, kuris dažnai mums patiems to nežinant, savo gijomis apraizgo mūsų gyvenimą. 

Pažinčių portalas internete. Niujorko policijos departamento detektyvės Ketės Donovan dėmesį patraukia vienos paskyros savininko nuotrauka. Staiga Ketė pajunta, kaip iš po kojų pradeda slysti žemė, ir vėl užplūsta jausmai, kuriuos daugelį metų moteris stengėsi užgniaužti. Iš nuotraukos žvelgia — prieš aštuoniolika metų staiga ją palikęs sužadėtinis Džefas.

Ketės širdyje nedrąsiai įsižiebia viltis, jog galbūt atėjo laikas, kai praeities tragedijos nebesutrukdys praverti durų į naują gyvenimo etapą. Ketė pradeda susirašinėti su tuo vyriškiu, tačiau jos troškimą vėl atrasti laimę aptemdo įtarimų šešėliai, pro kuriuos ilgainiui ima ryškėti siaubingo nusikaltimo kontūrai. 

Kol Ketės viltys atgaivinti santykius su Džefu sklaidosi, ji įsitraukia į dar vieną tyrimą, kuris priverčia iš naujo įvertinti savo santykius su visais, kuriuos kadaise mylėjo — su buvusiu sužadėtiniu, mama ir netgi tėčiu, kuris prieš daugelį metų buvo nužudytas ir kurio žūtį vis dar gaubia paslapties šydas. Ketei tenka rizikuoti — nerti į tamsią praeities prarają giliau nei bet kada anksčiau ir rasti jėgų susitaikyti su tuo, kas ilgus metus ten buvo slepiama.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą