2016 m. gegužės 31 d., antradienis

Tess Gerrittsen NUMIRTI DAR KARTĄ

Leidėjas: Jotema
Metai: 2015
Puslapiai: 352.
Knyga nuosava.
Pažintis: 19 skaityta autorės knyga.

Aš vertinu: 2/3
(1- nelabai, nesiūlau, 2- viskas ok, nesigailiu, kad skaičiau, 3- puiki knyga, labai patiko)

Įspūdžiai...

 
Čia tas atvejis, kai esi ištikima gerbėja ir skaitysi, ką Tess beparašytų :) Teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad knyga ne iš pačių pačiausių, autorė turi geresnių. Bet pasikartosiu, ką beparašytų... :)
 

 

Anotacija:

 
Naujausia pavergianti byla iš Tess Gerritsen New York Times bestselerių, nepaprastai populiarių knygų apie Ricoli ir Ailz serijos, kuri sudaro didžiulio pasisekimo sulaukusio TNT serialo pagrindą.
Bostono policijos Žmogžudysčių skyriaus detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medicinos ekspertė Mora Ailz, iškviestos į nusikaltimo vietą, randa nužudymo sceną, vertą paties žiauriausio žvėries - netgi su nagų žymėmis ant aukos lavono...
Prieš šešerius metus safaryje buvo sunaikinta grupė turistų. Giliai įstrigę Botsvanos savanose, praradę bet kokį ryšį su pasauliu, saugomi vieninteliu šautuvu ginkluoto vedlio, jie pasibaisėję desperatiškai vylėsi pagalbos, kol jų dar nesudraskė aplinkui šešėliuose šmižinėjantys žvėrys. Bet pavojingiausias plėšrūnas buvo tarp jų.
Dabar šis žudikas pasirinko naują medžioklės plotą - Bostoną, o Ricoli ir Ailz turi rasti būdą, kaip jį išvilioti iš šešėlių ir uždaryti už grotų. Net jeigu jam prieš nosį tenka mosikuoti masalu, kuriam nepajėgia atsispirti joks medžiotojas: tąja auka, kuriai kitados pavyko pasprukti.

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą