2015 m. birželio 16 d., antradienis

Jurga Adomo AŠ-MB=NAUJA PRADŽIA

Leidėjas: Obuolys
Metai: 2014
Puslapiai: 240
Knyga elektroninė.
Pažintis: 2 skaityta autorės knyga.

Aš vertinu: 2/5

Įspūdžiai...

Pirmąją knygą beskaitant atpažinau herojų MB, todėl buvo įdomu, kaip rutuliosis Jurgos istorija toliau. Tačiau realiai pavėlavau su antrąja dalimi, nes dalis knygos faktų - Rytis, vedybos, nėštumas - tapo žinomi iš spaudos, interneto. Bet knyga netgi ne apie juos, o ėjimą jų link.
Praktikos, meditacijos, paleidimai... Tai ne mano, bet sužinoti buvo įdomu. Nesakau, kad knyga bloga ir yra geresnių. Tiesiog ji ne man. Kiekvienas džiaugiamės, liūdime ir iš proto einame savaip.


 

Anotacija:

Jurgos Adomo knyga "AŠ – MB = NAUJA PRADŽIA" - tikros istorijos tęsinys...

Idealus Jurgos gyvenimas subyra į šipulius, kai ji užtinka savo draugą lovoje su kita. Tiek Jurga, tiek antroji moteris nežino, kad jau keletą metų draugauja su tuo pačiu vyru. Po šio įvykio moterys pasielgia neįprastai – norėdamos išsiaiškinti tiesą jos kartu pradeda rašyti blogą (tinklaraštį) ir atskleidžia intymiausias savo gyvenimo detales. Pamažu pradeda aiškėti melo voratinklis, kuriame abi ilgai gyveno. Jurgos istorijos vingius bloge nekantriai sekė tūkstančiai lietuvių, o pati istorija galiausiai virto knyga.
Išsiskyrusi su draugu ir nustojusi sau meluoti Jurga turi pradėti gyvenimą iš naujo, keisdamasi pati, atsisakydama savo proto programų, kurios pritraukdavo ne tuos vyrus, griovė santykius ir sveikatą, neleido mėgautis gyvenimu, susikurti savo laimės židinį. Savęs keitimas davė akivaizdžių vaisių – į Jurgos gyvenimą atėjo vyras, tačiau jis nevienišas. Moterį gaubia abejonės: ar jai siekti naujų santykių? Ar nauji santykiai bus tobuli, o gal visgi teks susidurti su iššūkiais? Ko reikia, kad rastum tobulą vyrą?

Jurgos įžvalgos ir nuogas atvirumas įtraukia, sukrečia, įkvepia atsigręžti į save. Jos patirtis moko, kaip svarbu išsilaisvinti iš savo baimių, nepasitikėjimo, pykčio, žinoti, ko trokšti, tuomet visas pasaulis bus pasirengęs ateiti tau į pagalbą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą