2016 m. kovo 30 d., trečiadienis

Cormac McCarthy KELIAS

Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Metai: 2007
Puslapiai: 223.
Knyga elektroninė.
Pažintis: 1 skaityta autoriaus knyga.

Aš vertinu: 3/3
(1- nelabai, nesiūlau, 2- viskas ok, nesigailiu, kad skaičiau, 3- puiki knyga, labai patiko)

Įspūdžiai...


Juk būna, kad perskaitai knygą, ir po kažkiek laiko gali tik pasakyti, kad tokią skaitei, bet apie ką ji - nepameni. Apie Kelią šitaip nepasakysit. Sunki ir niūri knyga, trumpi tėvo ir sūnaus dialogai, bet puslapiai verčiasi patys į priekį norint greičiau sužinoti atsakymus kas nutiko ir kodėl? Tik jų autorius nepateikia. Kiekvienas skaitytojas turi rasti savus atsakymus.


Anotacija:


Kormakas Makartis 2007 m. už naujausią savo romaną ,,Kelias" buvo apdovanotas prestižine Pulitzerio premija. Kritikai šią knygą iš karto pavadino literatūros iššūkiu.
Ši hipnotizuojanti istorija apie griuvėsiais virtusį pasaulį ir žmoniją ištikusį košmarą - lyg gairė, parodanti tai, ką geriausio ir ką blogiausio žmonija gali sukurti. Knygoje vaizduojama ateitis, kurioje nebėra nei tęstinumo, nei vilties; bet du herojus, tėvą ir sūnų, keliaujančius per dyką žemę, palaiko meilė - jie vienas kitam ištisas pasaulis. KELIAS, savęs pažinimo metafora, pasakoja apie beviltišką atkaklumą ir švelnumą, padedantį žmonėms išgyventi visiškos nusiaubties akivaizdoje.

                                                                                                                       

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą