2016 m. rugpjūčio 8 d., pirmadienis

Jana Vagner LIKĘ GYVI

Leidėjas: Alma Littera
Metai: 2016
Puslapiai: 312.
Knyga nuosava.
Pažintis: 2 skaityta autorės knyga.

Aš vertinu: 3/3
(1- nelabai, nesiūlau, 2- viskas ok, nesigailiu, kad skaičiau, 3- puiki knyga, labai patiko)

Įspūdžiai...

Nekantriai lauktas tęsinys. Nenuvylė. Taip atsiranda mėgstami rašytojai. Smalsumo vedina greitai verčiau puslapį po puslapio, todėl skaitymo užteko trumpam :) Antroje knygoje mažiau veiksmo, daugiau emocijų. Bet jos įtikinamos. Dažnai pagaudavau save galvojant, o kaip elgčiausi aš? Rekomenduoju.

Anotacija:

Vienuolika maskviečių – aštuoni suaugusieji ir trys vaikai. Jie nė už ką nebūtų sutikę atsidurti vienoje draugijoje. Tačiau miestą ir visą šalį apėmusi epidemija juos privertė drauge įveikti mirtinai pavojingą kelionę per visą Rusiją – iki pat Karelijos. Pasiekusi nuo likusio pasaulio atskirtą salą Vongo ežere, ši likimo negailestingai suvesta grupelė žmonių mėgins išgyventi.
Šis romanas netelpa į vieno žanro rėmus – tai ir išlikimo istorija, ir sukrečianti psichologinė drama. Žmogiškumo išbandymas čia tenka paprastiems žmonėms – jų vietoje nesunku įsivaizduoti bet kurį iš mūsų. Jaunos autorės Janos Vagner romanai sulaukė didelio pasisekimo Rusijoje ir užsienyje, buvo nominuoti kelioms literatūrinėms premijoms. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą