2015 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

Michael Robotham ĮTARIAMASIS

Leidėjas: Tyto Alba
Metai: 2014
Puslapiai: 431
Knyga elektroninė.
Pažintis: 1 skaityta autoriaus knyga.

Aš vertinu: 3/5

Įspūdžiai...


Skaičiau labai gerų atsiliepimų apie psichoterapeuto Džo O'Loflino bylų seriją. Ir, iš tiesų, tai visai neblogas trileris. Nors pradžioje man buvo kiek per daug psichologijos ir aprašymų, bet sulig antra dalimi prasidėjo veiksmas ir situacija pasitaisė. Ir kuo toliau, tuo įdomiau. Plačiau čia.


Anotacija:

– Ką darytum, jei įtartum, kad pacientas galėjo padaryti nusikaltimą?
Michael Robotham (Maiklas Robotemas, g. 1960 m.) – Australijoje gyvenantis detektyvų autorius. Ilgą laiką dirbo Londone Sunday Times, Daily Telegraph, Tatler žurnalistu, vėliau ėmė rašyti įtraukiančius psichologinius trilerius apie Džo O’Lofliną, iš karto sulaukusius tarptautinio pasisekimo. Šiuo metu autorius su žmona ir trimis dukterimis gyvena Avalone, Australijoje.

“Įtariamasis” – pirmoji iš Džo O’Loflino bylų. Džo – vienas žymiausių Londono psichoterapeutų. Gyvenimas puikus: mylinti žmona, aštuonmetė dukra, sėkmingai susiklosčiusi karjera. Tačiau situaciją temdo progresuojanti Parkinsono liga ir kai kurie klientai. Pavyzdžiui, agresyvus slapukautojas Bobis Moranas, kuriam vis pavyksta rafinuotai manipuliuoti psichoterapeutu prieš pastarojo valią. Atliekant nužudytos jaunos merginos kūno ekspertizę, O’Lofliną apninka nerimą keliantis įtarimas: aukos sužalojimai atitinka žiaurias Morano fantazijas, kurių jis priverstas klausytis per psichoterapijos seansus. Be to, O’Laughlinas pažinojo auką ir anksčiau, bet dėl tam tikrų priežasčių policijai to pasakyti jis negali: tenka meluoti, ir tas melas tampa pirmu žingsniu į spąstus, iš kurių ištrūkti, regisi, nėra jokios galimybės…

“Įtariamasis” – klasikinis psichologinis trileris, kurio pagrindiniai veikėjai – psichoterapeutas Džo O’Loflinas ir detektyvas Ruizas – gyvena įtampos kupiną gyvenimą. Vienas – klaidžiuose žmogaus psichikos, kitas – tamsių Londono gatvių labirintuose. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą