2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienis

Karin Fossum BIJANTIS VILKO

Leidėjas: Metodika
Metai: 2012
Puslapiai: 256
Knyga elektroninė.
Pažintis: 1 skaityta autorės knyga.

Aš vertinu: 1/3

(1- nelabai, nesiūlau, 2- viskas ok, nesigailiu, kad skaičiau, 3- puiki knyga, labai patiko)

Įspūdžiai...

Skaitau ne todėl, kad knyga madinga, o tam, kad ji kažkuo praturtintų arba bent jau būtų malonumas skaityt, geros emocijos, šiluma skaitant. Detektyvuose tikiuosi bent jau smalsumą žadinančios įtampos. Nors nusivylimas ir susierzinimas taip pat emocijos :) Popsinis romanas. Maždaug, o buvo taip ir baigėsi niekaip. Knyga apie nieką.

Anotacija:

 
Vieną dieną inspektorius Sejeris susiduria su bene baisiausiu nusikaltimu miestelyje – atokioje miško trobelėje nužudoma vieniša moteris. Vienintelis liudininkas – dvylikametis berniukas, žaidęs miške. Ir kone tuo pat metu iš psichiatrijos ligoninės pabėga Erkis.
Ar šie įvykiai susiję? Gerai supinta intriga įsuka į veiksmo sūkurį ir viena po kitos ima aiškėti detalės, kas iš tiesų nusikaltėlis – beprotis maniakas, pavojingas žudikas ar tik nelaimingai susiklosčiusių aplinkybių auka?
Karin Fossum - garsi norvegų kriminalinių romanų autorė. Rašytojos knygos skaitomos daugiau nei trisdešimtyje pasaulio šalių, autorė ne kartą pripažinta geriausia Norvegijos detektyvų kūrėja. „Bijantis vilko“ - antroji autorės knyga lietuvių kalba.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą