2018 m. kovo 29 d., ketvirtadienis

Tess Gerritsen ŽAIDIMAS SU UGNIMI

Leidėjas: Jotema
Metai: 2016
Puslapiai: 288
Knyga elektroninė.
Pažintis: 20 skaityta autorės knyga.

Aš vertinu: 1/3

(1- nelabai, nesiūlau, 2- viskas ok, nesigailiu, kad skaičiau, 3- puiki knyga, labai patiko)

Įspūdžiai...


Mėgstu autorės kūrybą, bet pastarasis kūrinys - nei šis, nei tas. Visko primalta: istorija, holokaustas, proto ligos. Ypač, kai turiu su kuo lyginti, viena iš silpnesnių knygų. Norėtųsi lygiavertės istorijos "Chirurgui" ar "Pameistriui", bet autorė, matyt, nori save išbandyti ir kituose žanruose.  
 Anotacija:


Viename tamsiame Romos antikvariate smuikininkė Džulija Ansdel atsitiktinai užtinka įdomų muzikos kūrinį. Kupiną aistros, kančios ir šiurpinančio grožio valsą ji pasiryžta pristatyti pasauliui. Tačiau kai tik strykas paliečia stygas, išjudinama kažin kas keista, — Džulijos pasauliui kyla grėsmė. Muzika kažkaip nenuspėjamai ir baisiai veikia jos dukrelę. Įsitikinusi, kad hipnotizuojantys valso garsai skleidžia piktus kerus, moteris leidžiasi ieškoti jį sukūrusio žmogaus ir išsiaiškinti, kas už viso to slypi.
Paieškos Džuliją atveda į Veneciją, kur ji atidengia niūrią kelių dešimtmečių senumo paslaptį, susijusią su pavojingai įtakinga šeima. Ir šitie žmonės tikrai nesustos — bet kokia kaina sieks sutrukdyti į dienos šviesą iškelti šiurpią tiesą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą