2015 m. sausio 22 d., ketvirtadienis

Wm. Paul Young TROBELĖ

Leidėjas: Alma Littera
Metai: 2010
Puslapiai: 296
Knyga nuosava, + elektroninė.
Pažintis: pirmoji autoriaus skaityta knyga.

Aš vertinu: 3/5

Įspūdžiai...

Knyga prieš kelis metus pateko į mano rankas po to, kai buvo išliaupsinta bent keleto mano pažįstamų. Prisipažinsiu, iš pirmo karto jos neįveikiau. Prireikė kelių metų, kad prisiversčiau baigti skaityti. Na, autoriaus fantazija tikrai laki :) Vietomis žavėjausi, vietomis nesupratau. Argi galima rasti atsakymus į visus klausimus, kurie kyla religine tematika? 
Sunku tokias knygas vertinti patiko, ar ne. Aš, kaip nepataisoma savikritikė, visad galvoju, kad dar tokiai knygai "nedaaugau". Todėl ir vertinimas 3 iš 5 greičiau reiškia "nežinau".

Anotacija: 
Knyga, keičianti žmones ir gydanti sielą.
Per šeimos atostogas pagrobiama jauniausia Makenzio Aleno Filipso duktė Misė. Apleistoje trobelėje Oregono laukinių miškų glūdumoje aptikti įkalčiai rodo, kad mergaitę galėjo žiauriai nužudyti. Praėjus ketveriems metams, slegiamas Didžiojo Liūdesio Makenzis gauna keistą laišką neva nuo Dievo, kuris kviečia jį savaitgaliui atvažiuoti į tą trobelę.

Nepaisydamas proto balso, vieną žiemos popietę Makenzis atvyksta į trobelę, kuri jam primena išgyventą košmarą. Tačiau tai, ką ten randa, visiems laikams pakeičia jo gyvenimą.

Pasaulyje, kuriame religija praranda savo svarbą, knyga ieško atsakymo į amžiną klausimą: kur žiūri Dievas, kai išgyvename skausmą? Makenzio surasti atsakymai priblokš ir galbūt pakeis Jus taip, kaip pakeitė jį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą