2015 m. liepos 28 d., antradienis

Jana Vagner VONGO EŽERAS

Leidėjas: Alma littera
Metai: 2015
Puslapiai: 392
Knyga nuosava.
Pažintis: 1 skaityta autorės knyga.

Aš vertinu: 5/5

Įspūdžiai...


Nesistengiu aprašyti knygų, yra tai darančių daug geriau, pavyzdžiui, čia. Tik išreiškiu savo įspūdžius. Man patiko. Gaila, kad laiko, praleisto su knyga, buvo tiek mažai. Labai jau greitai "suvalgiau" :) Katastrofos, žmonių santykiai grėsmės akivaizdoje papasakoti paprastai, bet ne banaliai. Galėtų būti trigubai storesnė:)


Anotacija:


Gripas. Kasmet juo serga milijonai žmonių, tačiau mes nelaikome jo itin sunkia liga. Bet kas, jei vieną dieną virusas mutuos ir įsisiautės taip, kad ištisi miestai bus uždaryti ir aptverti karantino kordonais, o epidemija plis tolyn ir tolyn?
Saujelė žmonių iš prestižinės Pamaskvio gyvenvietės nutaria gelbėtis – viską palikę bėgti, važiuoti prie Vongo ežero tolimojoje Karelijoje, kur saloje vienas iš kompanijos, Serioža, turi medžioklės namelį. Kelionė ilga ir pavojinga, kiekvienas kilometras – akistata su mirtimi, kiekviena valanda – žmogiškumo išbandymas. 
„Vongo ežeras“ netelpa į vieno žanro rėmus – tai ir išlikimo istorija, ir kelio romanas, ir sukrečianti psichologinė drama. Šis pirmasis jaunos rusų autorės Janos Vagner romanas sulaukė didelio pasisekimo tarp internautų Rusijoje ir užsienyje, buvo nominuotas kelioms literatūrinėms premijoms.

3 komentarai:

 1. Man taip pat patiko. Gera knyga nenuobodžiam savaitgaliui.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laba diena. Galbūt parduotumėte šią knygą?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laba diena, aš dar nepasiruošusi su ja atsisveikinti :)

   Panaikinti